Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca - pośrednik finansowy

Agencja Wasilewski i Olech
mazowieckie
praca stacjonarna
4443 dni temu

Ogłoszenie numer: 203006, z dnia 2012-04-03

MILE WIDZIANE

  • osoby posiadające doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • znajomość zagadniń rynku finansowego

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO

Pośrednika i przedstawiciela w zakresie sprzedaży, bezpośredniego doradztwa i obsługi klienta indywidualnego i korporacyjnego w branży:

  •  Ubezpieczeniowej – majątek, życie, emerytura

  •  Finansowej – gwarancje finansowe, fundusze inwestycyjne, programy oszczędnościowe

Wymagania

POSZUKUJEMY OSÓB, KTÓRE:

  • posiadają wykształcenie co najmniej średnie
  • są komunikatywne
  • potrafią współpracować w grupie
  • posiadają wysoką kulturę osobistą
  • są dyspozycyjne
  • z uporem dążą do osiągania wyznaczonych przez siebie celów
  • są przedsiębiorcze i nastawione na rozwój i sukces
  • nie boją się działalności na własny rachunek

Oferujemy

OFERUJEMY

  • pracę w profesjonalnym zespole i w miłej atmosferze
  • jasno określoną i przejrzystą ścieżkę kariery
  • szeroki wachlarz profesjonalnych szkoleń przygotowujących teoretycznie i praktycznie do wykonywanej pracy
  • możliwość osiągania dochodów bez górnej granicy