Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Doradca techniczno-handlowy | z możliwością awansu na Regionalnego Dyrektora Handlowego

MB EliX sp. z o.o. sp. k.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5362 dni temu

Ogłoszenie numer: 75657, z dnia 2009-09-22

MB ELiX - firma działająca w ramach grupy ELiX, do dywizji materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy
z możliwością awansu na Regionalnego Dyrektora Handlowego

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: DTH06/wielkopolskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku doradcy techniczno-handlowego będzie odpowiedzialna za sprzedaż oraz relacje z klientami i wykonawcami w regionie.

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy - praca w terenie.
  • preferowana znajomość branży budowlanej, mile widziana znajomość zagadnień tynków gipsowych lub innych produktów w zakresie materiałów budowlanych
  • udokumentowana umiejętność współpracy z klientami z rynku hurtowego i wykonawczego
  • gotowość do częstych podróży krajowych i zagranicznych

Oferujemy

  • dużą samodzielność w pracy
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • samochód służbowy, tel. komórkowy
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie