Podobne oferty pracy

www.smc.pl

SMC Industrial Automation Polska sp. z o.o.

Lider w dziedzinie pneumatyki i automatyki przemysłowej poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Biuro SMC w Warszawie
Region: Stanowisko stacjonarne w Warszawie
Numer referencyjny: DTHWA

Opis stanowiska
  • Doradztwo techniczne, profesjonalna obsługa klienta na dedykowanym obszarze
  • Budowanie trwałych relacji technicznych i handlowych z klientami
  • Współpraca z klientami w zakresie zapytań ofertowych i proponowania rozwiązań
  • Współpraca z terenowymi inżynierami sprzedaży w zakresie obsługi klientów
  • Przygotowywanie ofert (komercyjne i techniczne) w systemie SAP
  • Weryfikacja techniczna zamówień klientów
  • Analiza i ocena zasadności zgłoszeń reklamacyjnych
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika, automatyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym lub takim samym stanowisku
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność długotrwałej koncentracji
  • Zorientowanie na klienta, entuzjazm i zaangażowanie
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość podstawowych programów pakietu MS Office
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie będącej światowym liderem w swojej branży
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Unormowany czas pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Szkolenia zapewniające osobisty rozwój kompetencji oraz poszerzenia swoich umiejętności
  • Dedykowany pakiet szkoleń przygotowujących do rozpoczęcia pracy
  • Szeroki zakres wsparcia w okresie adaptacji na nowym stanowisku
  • Pracę w zgranym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl