Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn
DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Firma Usługowa STANISZEWSCY Staniszewski, Kulis Spółka Jawna
Olsztyn, OLSZTYN, OSTRÓDA
praca stacjonarna
4425 dni temu

Ogłoszenie numer: 195879, z dnia 2012-04-06

Jesteśmy największym producentem betonu towarowego zarówno w Olsztynie jak i w województwie warmińsko-mazurskim. Naszym celem jest dążenie do najwyższej jakości produkcji oraz realizowanie dostaw zgodnie z życzeniami Klientów. W realizacji misji posługujemy się najszybszą wytwórnią betonu w województwie (nominalna wydajność: 100 m3/h), flotą 27 betonowozów i 11 pomp do betonu. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego. Nasze produkty oznaczone są znakiem jakości "Dobry Beton".

Miejsce pracy: Olsztyn, OLSZTYN, OSTRÓDA

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego będzie odpowiedzialna za rozwój i koordynowanie działań sprzedażowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • przygotowywanie ofert dla Klientów i negocjacje handlowe
  • doradztwo techniczne dla Klientów
  • umiejętne i natychmiastowe reagowanie na pojawiające się problemy
  • planowanie i raportowanie działań bieżących

Wymagania

  • doświadczenie handlowe w branży budowlanej
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość lokalnego rynku budowlanego
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, konsekwencja i dynamizm w działaniach
  • nastawienie na Klienta, sukces i realizację zadań
  • umiejętność analizowania i strategicznego planowania pracy
  • wysoka motywację do pracy
  • doskonała organizację czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
  • możliwość rozwoju osobistego i w ramach struktury Firmy