Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Aqua Tech
mazowieckie, cały kraj
praca stacjonarna
5717 dni temu

Ogłoszenie numer: 49915, z dnia 2008-09-26

Aqua Tech

To dynamicznie rozwijająca się firma oferująca sprzedaż,doradztwo i wykonawstwo nowoczesnych hydroizolacji.

Miejsce pracy: mazowieckie, cały kraj

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwijanie bazy klientów na powierzonym terenie
  • Budowa partnerskich relacji z klientami
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • Realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie
  • Organizacja i udział w akcjach handlowych, targach i pokazach
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum dwuletnie doświadczenie poparte praktyką na analogicznym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne, samodzielność, nastawienie na realizację postawionych celów
  • Znajomość rynku inwestycji budowlanych
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy w stabilnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji: szkolenia, kursy
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer osobisty, telefon komórkowy