Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

MC-Bauchemie Sp. z o.o.
lubelskie, mazowieckie
praca stacjonarna
5415 dni temu

Ogłoszenie numer: 71589, z dnia 2009-08-04

producent chemii budowlanej poszukuje do działu Systemy Izolacji i Renowacji osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, mazowieckie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie długofalowych relacji z istniejącymi klientami strategicznymi,
  • przygotowywanie ofert handlowych i ich negocjowanie,
  • monitorowanie potencjału klientów oraz działań konkurencji,
  • realizowanie budżetów i planu sprzedaży,
  • współpraca z centralą firmy w Niemczech i zakładem produkcyjnym oraz biurami regionalnymi,
  • przygotowywanie raportów i zestawień oraz analiz regionu.

Wymagania

  • kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu co najmniej dobrym,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe związane z branżą budowlaną,
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność profesjonalnej obsługi klienta,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, operatywność oraz determinacja w osiąganiu wyników,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność ustalania priorytetów, terminowość wykonywania zadań.

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z oddziałami w całej Europie,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
  • samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych,
  • duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego m.in. szkolenia w macierzystym zakładzie w Niemczech,
  • standardowe świadczenia socjalne,
  • telefon służbowy.