Podobne oferty pracy

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze technical sales & engineering oraz media & marketing.

Naszym klientem jest globalny producent urządzeń wentylacyjnych (wentylatory, kurtyny powietrzne, centrale wentylacyjne). Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Katowice
Nr Ref.: KTW/DTH/HVAC

Zakres obowiązków:
  • Ofertowanie oraz sprzedaż urządzeń i komponentów będących w ofercie spółki.

  • Doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferty produktowej.

  • Dobór urządzeń oraz komponentów.

  • Nawiązywanie kontaktów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami (głównie biura projektowe, spółki generalnego wykonawstwa, inwestorzy, instalatorzy branżowi) oraz partnerami handlowymi (lokalni dystrybutorzy).

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

  • Tworzenie koncepcji projektowych instalacji wentylacyjnych w oparciu o ofertę produktową spółki.

  • Odpowiedzialność za sprzedaż w obszarze woj. Śląskiego.

  • Uczestnictwo w targach branżowych oraz szkoleniach na terenie kraju oraz zagranicą.

  • Prowadzenie działań informacyjno-marketingowych dotyczących oferowanych produktów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie instalacji sanitarnych lub pokrewne.

  • Ok. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży/projektowaniu/wykonawstwie instalacji sanitarnych.

  • Chęć pogłębiania wiedzy branżowej w zakresie urządzeń i instalacji wentylacyjnych.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu relacji.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywany przy dokumentacji produktowej oraz w ramach zagranicznych szkoleń).

Firma oferuje:
  • Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji.

  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.

  • Szkolenia produktowe.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...

Rekrutują z Praca.pl