Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Doradca Techniczno-Handlowy

RETECH Polska Handel
wielkopolskie
praca stacjonarna
5142 dni temu

Ogłoszenie numer: 96826, z dnia 2010-04-22

Firma RETECH skupia się na profesjonalnym doradztwie z zakresu chemii technicznej. Czynności te połączono z produktami rozpoznawanymi na całym świecie, dzięki jakości metod chemicznych i mechanicznych. Nasze produkty używane są w profesjonalnych warsztatach przemysłowych i motoryzacyjnych.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie stałych odbiorców
  • Penetracja rynku
  • Sprzedaż bezpośrednia
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • dobra komunikacja oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • miła aparycja oraz motywacja w realizacji celów
  • konsekwencja w działaniu oraz mobilność
  • wymagana własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • korzystną współpracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • profesjonalne szkolenia