Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1647114, z dnia 2017-05-26

Międzynarodowa firma o zasięgu ogólnopolskim, lider w branży grzewczej
i sanitarnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Doradca techniczny

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: DT/PO/I.2017

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę klientów firmy, poprzez:

  • przygotowywanie ofert pod względem technicznym i merytorycznym,
  • badanie potrzeb klientów i doradztwo techniczne w zakresie realizowanych projektów,
  • stały kontakt i budowanie długofalowych relacji z dedykowaną grupą klientów,
  • ścisłą współpracę z dostawcami.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie - mile widziane techniczne lub branżowe,
  • znajomość branży grzewczej, klimatyzacji i wentylacji,
  • obsługa komputera, praktyczna znajomość Ms Office,
  • zapału do pracy i samodzielności w działaniu,
  • komunikatywności i umiejętności współpracy,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami i producentami,
  • kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienności i dbałości o szczegóły.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

Oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych,
  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów,
  • pracę stacjonarną w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole,
  • dużą samodzielność działania,
  • możliwość rozwoju kariery w ramach naszej firmy.

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl