Ogłoszenie numer: 1647114, z dnia 2017-05-19

Międzynarodowa firma o zasięgu ogólnopolskim, lider w branży grzewczej
i sanitarnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Doradca techniczny

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: DT/PO/I.2017

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę klientów firmy, poprzez:

  • przygotowywanie ofert pod względem technicznym i merytorycznym,
  • badanie potrzeb klientów i doradztwo techniczne w zakresie realizowanych projektów,
  • stały kontakt i budowanie długofalowych relacji z dedykowaną grupą klientów,
  • ścisłą współpracę z dostawcami.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie - mile widziane techniczne lub branżowe,
  • znajomość branży grzewczej, klimatyzacji i wentylacji,
  • obsługa komputera, praktyczna znajomość Ms Office,
  • zapału do pracy i samodzielności w działaniu,
  • komunikatywności i umiejętności współpracy,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami i producentami,
  • kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienności i dbałości o szczegóły.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

Oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych,
  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów,
  • pracę stacjonarną w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole,
  • dużą samodzielność działania,
  • możliwość rozwoju kariery w ramach naszej firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zainteresowanych prosimy przesłać CV i list motywacyjny za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl