Najnowsze oferty pracy

  • Pracowniczka / Pracownik w domach opieki

    Socco Stuttgart GmbH   małopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę   14 221 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska podstawowa pielęgnacja pacjentów; podawanie posiłków; kontrola stanu zdrowotnego pacjenta (pomiar ciśnienia, wagi, cukru)
  • Koordynator Usług Opiekuńczych

    ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża   Łódź, ul. Wysoka 44    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Kluczowe obowiązki: organizowanie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznego; bezpośredni i pośredni nadzór nad właściwym wykonywaniem usług przez zatrudnionych pracowników; wprowadzanie pracowników w nowe środowiska; organizacja lub uczestniczenie w organizowaniu różnych...
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Opiekunka Pomocy Społecznej Kraków
Doradca w Miejskim Punkcie Informacji Społecznej

MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
Kraków
praca stacjonarna
2252 dni temu

Ogłoszenie numer: 1920699, z dnia 2018-03-06

MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydoz założona w Krakowie w 1996 r. przez grupę ludzi dobrej woli znających specyfikę tak trudnej, nieuleczalnej choroby genetycznej, jaką jest mukowiscydoza.

Fundacja MATIO jest niezależną organizacją mającą na celu niesienie pomocy dzieciom i chorym dorosłym dotkniętym mukowiscydozą oraz ich rodzinom. Współpracujemy z ośrodkami naukowymi w Polsce i za granicą zajmującymi się problemami związanymi z leczeniem choroby.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • doradztwo w zakresie dostępnych form pomocy, w tym pomocy społecznej, służby zdrowia, DPS, MOPS, PFRON, ZUS, organizacji pozarządowych itp.
  • ciągła aktualizacja swojej wiedzy w powyższym zakresie
  • pomoc w wypełnianiu różnego rodzaju dokumentów osób, które zgłoszą się po poradę
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych osób zgłaszających się do Centrum

Wymagania

  • posiadany stopień niepełnosprawności znaczny lub umiarkowany
  • biegła znajomość aktualnych przepisów dotyczących zagadnień opieki społecznej
  • biegła znajomość internetu oraz pakietu Office
  • komunikatywność
  • solidność
  • rzetelność
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku