Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca w zakresie nieruchomości komercyjnych

Kancelaria Brochocki Sp. z o.o. Sp. k.
Warszawa
praca stacjonarna
4965 dni temu

Ogłoszenie numer: 117812, z dnia 2010-10-11

Jedna z czołowych firm działających na warszawskim rynku nieruchomości komercyjnych, poszukuje młodych osób – chętnie studentów studiów zaocznych, na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku doradcy będzie odpowiedzialna za obsługę klienta biznesowego. Do zadań należeć będzie między innymi: przygotowanie oferty nieruchomości komercyjnych, przedstawianie wybranych przez klienta nieruchomości, negocjajcje umów najmu itp.

Wymagania

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • znajomość języka angielskiego (atutem będzie znajomość dodatkowego języka),
  • znajomość środowiska biurowego PC,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dobra prezencja,
  • skrupulatność i odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełne szkolenie,
  • zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń,
  • pracę w sympatycznym, młodym zespole.