Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Głogów
Doradcy Techniczno-Handlowy

Pferd-VSM Sp. z o.o.
Głogów, Głogów i okolice
praca stacjonarna
4737 dni temu

Ogłoszenie numer: 149605, z dnia 2011-05-30

Firma PFERD-VSM Sp. z o.o. mieści się w Kostrzynie Wielkopolskim, jest bezpośrednim przedstawicielem firm August Rüggeberg GmbH & Co. KG PFERD-Werkzeuge oraz Vereinigte Schmirgel - und Maschinen-Fabriken AG VSM. Specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi i materiałów ściernych, nasza oferta obejmuje szeroki program produktów, od szlifu zgrubnego, po dokładne polerowanie oraz cięcie materiałów. Narzędzia oferowane przez nas stosowane są wszędzie tam, gdzie stawia się najwyższe wymagania co do wydajności oraz wyników pracy. W związku z rozwojem firmy, na region wielkopolska, dolny śląsk, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Głogów, Głogów i okolice

Opis stanowiska

  • Osoba ta będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż produktów,obsługę Klientów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • znajomość branży narzędzi i materiałów ściernych,
  • umiejętność pracy w zespole,gotowość do podróży i delegacji służbowych,
  • prawo jazdy Kat. B,
  • znajomość środowiska Windows ( Word , Excel , Internet ),
  • samodzielność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • szkolenia i kursy w kraju i za granicą,
  • dobre zarobki,szeroki program opieki socjalnej,
  • samochód , telefon , notebook,