Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Listonosz Gdynia
Doręczyciel przesyłek pocztowych

Polski HR Search & Selection Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
3476 dni temu

Polski HR Search & Selection Sp. z o.o. to spółka należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Prowadzimy kompleksowe rekrutacje i leasing personelu. Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim Holdingu Rekrutacyjnym S.A.

Polski HR Search & Selection Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10605.

Poszukujemy dla swojego Klienta osób chętnych do zlecenia na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
  • roznoszenie listów zwykłych i poleconych do adresatów
  • dokładne i terminowe rozliczanie się z pobranych do doręczenia przesyłek
  • budowanie swoją postawą wyjątkowego wizerunku InPost wśród klientów
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • gotowość do pracy w godz. 6 -18
  • komunikatywność
  • znajomość topografii miasta
  • oświadczenie o niekaralności
  • własny środek transportu
  • mile widziane doświadczenie kurierskie
Oferujemy:
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • zwrot kosztów transportu
  • wynagrodzenie akordowe zależne od ilości rozniesionych przesyłek
  • niezbędne narzędzia pracy