Najnowsze oferty pracy

  • Portier

    Uniwersytet Wrocławski   Wrocław, plac Uniwersytecki 1    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  część etatu / pełny etat
    5 godz.
    Nazwa stanowiska: Portier Rodzaj umowy: umowa o pracę Wymiar etatu: 1, 3/4 Zakres obowiązków: Sprawowanie dozoru i ochrony mienia znajdującego się w budynku wraz z samym i terenem przyległym. Prowadzenie ewidencji wydawania i przyjmowania kluczy do pomieszczeń, prowadzenie rejestracji...
Zobacz więcej ofert pracy

Dozorca

ZAMEL Sp. z o.o.
Pszczyna
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
69 dni temu

ZAMEL to polski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX,  bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Dozorca
Miejsce pracy: Pszczyna
Opis stanowiska:
  • dozór i ochrona obiektu oraz terenu wokół firmy,
  • pilnowanie powierzonego mienia,
  • monitorowanie otoczenia, pilnowanie porządku na terenie obiektu,
  • dodatkowe prace związane z utrzymaniem porządku na terenie zakładu,
  • praca w trybie zmianowym.
Wymagania:
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność (praca w dni robocze oraz w święta).
Oferujemy:
  • odpowiedzialne stanowisko,
  • stabilne zatrudnienie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dodatkowe korzyści pozapłacowe.

Poznaj

Podstawą naszego działania jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i standardu obsługi klienta, priorytetem – jego zadowolenie. Jakością, ceną i nowoczesnym wzornictwem naszych produktów wygrywamy z silnymi konkurentami zagranicznymi, promując jednocześnie polskie produkty i całkowicie polski kapitał za granicą.

Zapraszamy do współpracy.