Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik Maszynisty Fleksograficznego

    GRAFPOL B.M.Meszkes   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Wsparcie przy obsłudze maszyn drukujących.
  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
Zobacz więcej ofert pracy

Drukarz - Maszynista offsetowy

Drukarnia Transfer
Kraków
praca stacjonarna
3385 dni temu

Ogłoszenie numer: 589165, z dnia 2015-01-19

Drukarnia Transfer jest rozwijającą się firmą działającą od ponad 20 lat w branży poligraficznej. Specjalizujemy się w druku materiałów reklamowych i informacyjnych.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Obsługa czterokolorowej maszyny drukującej - nadzór nad jakością i efektywnością wykonywanych zleceń

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza offsetowego na nowoczesnych maszynach offsetowych
  • Dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy
  • Wypełnianie obowiązującej na stanowisku dokumentacji

Oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy