Zobacz więcej ofert pracy

Dynamics CRM Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2292 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi konsultanci zajmują się rekrutacja specjalistów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 17012017ak2

Nigel Frank International poszukuje kandydatów na stanowisko MS Dynamice CRM Developer dla jednego z klientów.

Obowiązki:

  • Projektowanie i systemu MS Dynamics CRM.
  • Integracja systemu CRM z innymi systemami.
  • Zapewnienie wsparcia specjalistycznego dla użytkowników.

Wymagania:

Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku, jako MS Dynamics CRM.

  • Umiejętność aplikacji ASP.NET, Web Services WSDL, WCF.
  • Znajomość  .NET i język C#.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Doskonały kontakt z klientem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (karta Multisport, karta lunchowa, szkolenia i treningi, lekcje angielskiego inne).
  • Praca w miłej niekorporacyjnej atmosferze.
  • Krótszy czas pracy w piątki