Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy Dyrektor ds. Jakości Tychy
Dyrektor Branży Inspekcyjnej

J.S. Hamilton Poland S.A.
Tychy
praca stacjonarna
2576 dni temu

J.S. HAMILTON POLAND S.A. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie inspekcji towarów oraz badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Możliwość pracy z miejsca zamieszkania

Twoje zadania:
  • zarządzanie i organizacja branży inspekcyjnej, rozproszonej w kilku lokalizacjach
  • analiza istniejących procesów operacyjnych pod kątem ich efektywności
  • kompleksowe zarządzanie ok. 70 osobowym zespołem pracowników
  • utrzymywanie bieżącej współpracy z kontrahentami poprzez zapewnienie właściwej obsługi klientów
  • współpraca z działem obsługi klienta, kierownikiem laboratorium oraz działem zapewnienia jakości
Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w zarządzaniu dużym zespołem w rozproszonych lokalizacjach
  • dobrej organizacji pracy, dążenia do osiągania zaplanowanych celów
  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • inicjatywy, wytrwałości i kreatywności w znajdowaniu optymalnych rozwiązań
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziana jest znajomość branży inspekcyjnej (rynek paliw płynnych i stałych)

Oferujemy:
  • interesującą pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • rozwój poprzez różnorodność zadań
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • benefity (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.