Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor d/s Spedycji

Spedycja Pawbud Sp. z o.o.
Jastrzębie-Zdrój
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
614 dni temu

Ogłoszenie numer: 7462428, z dnia 2022-09-14

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją, rozwojem i usprawnianiem działań Działu spedycji drogowej (krajowej i międzynarodowej).
  • Nadzór i uczestniczenie w realizacji usług spedycji drogowej (FTL / LTL).
  • Rozbudowa działu spedycji  w porozumieniu z Zarządem.
  • Sprawowanie nadzoru nad pracą zespołu.
  • Utrzymywanie wysokiej jakości pracy zarządzanych Oddziałów.
  • Nadzorowanie i rozliczanie pracy podległych Kierowników.
  • Planowanie działań operacyjnych oraz kontrola ich realizacji.
  • Współpraca z podwykonawcami, firmami transportowymi.
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych z kluczowymi klientami oraz przewoźnikami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Wdrażanie nowych pomysłów w celu rozwoju działu.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rynku TSL oraz procesów spedycyjnych.
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku liderskim w branży TSL poparte sukcesami.
  • Wysoki poziom kompetencji managerskich i biznesowych.
  • Umiejętność strategicznego myślenia.
  • Wysoki poziom zaangażowania i motywacji.
  • Wysoko rozwinięta kultura osobista, umiejętności interpersonalne i zdolności negocjacyjne.
  • Znajomość giełd transportowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu.
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wyniki.
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Komunikatywna umiejętność posługiwania się językiem angielskim (znajomość kolejnego języka będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe plus premie od wyników Twoich i zespołu.
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem.
  • Bezpośrednia współpraca z otwartym Zarządem.
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon,, laptop ,dedykowane programy).

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w Polsce, zajmującą się spedycją i transportem od 2005 r. Organizujemy transport zarówno na terenie naszego kraju jak i innych państw Europy. W związku z ciągłym rozwojem planujemy powiększanie już istniejących oddziałów jak i powstawanie nowych. Jeśli jesteś osobą posiadająca wiedzę i umiejętności z zakresu spedycji i chcesz pracować w nowoczesnej i solidnej firmie - ZAPRASZAMY.