Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Departamentu Produktów

Idea Money Spółka Akcyjna
Warszawa
praca stacjonarna
2459 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Jakie będą Twoje zadania w Idea Money?

Będziesz…

  • Współdefiniować strategię  Spółki w zakresie rozwoju sprzedaży oraz produktów faktoringowych.
  • Kreować innowacyjną i konkurencyjną ofertę produktową – faktoring dla klientów MSP.
  • Odpowiadać za dochodowość produktów.
  • Współpracować z siecią sprzedaży w celu optymalnego zarządzania produktami.
  • Kompleksowo zarządzać procesem; od zdefiniowania, poprzez zapewnienie wdrożenia, po  monitorowanie procesu sprzedaży oraz procesu posprzedażowej obsługi produktów.
  • Wdrażać zmiany produktowe, procesowe oraz systemowe.
  • Odpowiadać za monitorowanie oraz analizowanie działań konkurencji na rynku krajowym i międzynarodowym w obszarze faktoringu i usług finansowania handlu, w zakresie procesów sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej.
  • Współuczestniczyć w kształtowaniu polityki cenowej.

Ta praca jest dla Ciebie jeśli…

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse i Bankowość).
  • Posiadasz minimum kilkuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania produktami faktoringowymi.
  • Znasz rynek usług finansowych adresowanych klientom MSP.
  • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia.
  • Jesteś osobą zorganizowaną, kreatywną i pomysłową.
  • Umiesz działać pod presją czasu.
  • Cechują Cię entuzjazm, zaangażowanie w realizowane zadania oraz dbałość o terminowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Pracę w innowacyjnej i nowoczesnej organizacji, w najdynamiczniej rozwijającym się sektorze rynku finansowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowo system premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy.
  • Możliwość pracy ze zgranym, zmotywowanym zespołem.
  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji - centrum Warszawy (5 min. od stacji metra Rondo Daszyńskiego, 15 min. od Dworca Warszawa Centralna i Dworca Warszawa Zachodnia).
  • Kartę MultiSport oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Imprezy integracyjne, eventy, wspólne wyjścia.
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego.
  • Dowolną, najbardziej wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia (umowa o pracę, b2b - decyzja należy do Ciebie!)
Administratorem danych jest Idea Money Spółka Akcyjna. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Idea Money Spółka Akcyjna. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Idea Money Spółka Akcyjna.