Najnowsze oferty pracy

  • Standardization Project Leader

    METRO Global Solution Center Sp. z o.o.   Szczecin, Plac Brama Portowa 1    praca hybrydowa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 godz.
    Your main area of responsibility in this position will include: managing complex projects in area of finance process standardization in terms of scope, cost, timelines, resources, risk, change and communication, planning, co-ordination, and execution of project deliverables within specific project...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Kontroli

Citi Handlowy
Warszawa
praca stacjonarna
2254 dni temu

Ogłoszenie numer: 1910832, z dnia 2018-02-22

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 18004240

Opis stanowiska

Kluczowe zadania:

  • Koordynacja i wsparcie jednostek organizacyjnych Sektora Bankowości Detalicznej w procesie zarządzania ryzykiem operacyjnym,
  • Identyfikowanie i ograniczanie ryzyka operacyjnego poprzez udział w projektach i Komisjach/Komitetach, których celem jest monitorowanie obszarów ryzyka operacyjnego i/lub wdrażanie zmian, powodujących konieczność weryfikacji stosowanych procesów kontroli, metod oceny ryzyka i narzędzi jego ograniczania,
  • Wspieranie jednostek Sektora Bankowości Detalicznej w zarządzaniu istotnymi aspektami ryzyka operacyjnego poprzez zapewnienie dostępności szczegółowej, kompletnej i wewnętrznie spójnej informacji w ramach zadań Departamentu,
  • Identyfikacja kluczowych wskaźników kontroli w Sektorze Bankowości Detalicznej w celu ich systematycznego monitorowania,
  • Analiza problemów z obszaru kontroli zgłaszanych przez jednostki Sektora Bankowości Detalicznej,
  • Raportowanie, analiza  i monitorowanie wskaźników ryzyka operacyjnego, danych  dotyczących efektywności środowiska kontrolnego Bankowości  Detalicznej
  • Współpraca z  jednostkami Sektora Bankowości Detalicznej przy opracowywaniu planów naprawczych oraz nadzór nad ich przebiegiem i wdrażaniem.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Kilkuletnie doświadczenie pracy w Sektorze Bankowości Detalicznej,
  • Doświadczenie  w obszarach związanych z kontrolą, audytem, zarządzaniem ryzykiem,
  • Umiejętność oceny stopnia ryzyka i kontroli,
  • Swobodna komunikacja w języku polskim i angielskim.

Oferujemy

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie),
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku i pracy w zgranym zespole,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.