Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Dyrektor Generalny Szczecin
Dyrektor ds. organizacyjno - prawnych

Zachodniopomorska SKOK
Szczecin
praca stacjonarna
1192 dni temu

Ogłoszenie numer: 4192443, z dnia 2021-02-10

Zachodniopomorska SKOK poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za tworzenie i wdrażanie wewnętrznych regulacji (procedur, uchwał) oraz dbałość o ich zgodność z przepisami prawa (ustawy, rozporządzenia oraz uchwałami organów nadzorczych)
  • prowadzenie i zabezpieczenie dokumentacji zarządu w zakresie:
    • sporządzania protokołów
    • sporządzania uchwał
  • organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • współpraca z Biurem Informacji Kredytowej
  • realizacja obowiązków spoczywających na Kasie dotyczących:
    • obsługi rachunków uśpionych od co najmniej 5 lat
    • poszukiwania osób uposażonych z dyspozycji na wypadek śmierci po śmierci członka Kasy
  • odpowiedzialność nad prawidłowością i terminowością załatwiania spraw zgłaszanych przez klientów w procesie obsługi skarg i reklamacji
  • koordynowanie działaniami w zakresie prawidłowego funkcjonowania sieci informatycznej oraz systemów informatycznych

Wymagania

  • wyższe wykształcenie (preferowane) prawnicze, mile widziane będzie uzupełnienie wykształcenia o profil ekonomiczny
  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości rynku usług finansowych
  • bardzo dobrej znajomości produktów bankowych
  • wysokiej kultury osobistej, dyspozycyjności i kreatywności
  • prawa jazdy
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień dotyczących budowy i bezpieczeństwa systemów informatycznych

Oferujemy

  • interesującą pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o 27 letniej tradycji i stabilnej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii kwartalnych
  • nagrody roczne
  • szkolenia i atrakcyjne wyjazdy integracyjne