Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Personalnych

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
3109 dni temu

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 5321

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe humanistyczne lub ekonomiczne
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim w zakresie zarządzania personelem w dużych firmach
  • Bardzo dobre umiejętności poparte wymaganym doświadczeniem w zakresie samodzielnego kształtowania polityki zarządzania personelem, wprowadzania zmian warunków pracy i płacy dużych zespołów, znajomość narzędzi i metod wartościowania pracy, różnorodnych systemów wynagradzania i motywowania, doświadczenie w negocjacjach ze związkami zawodowymi
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność, odpowiedzialność, pełne zaangażowanie w realizacje przedsięwzięć
  • Znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Nadzór i koordynacja pracy trzech zakładów produkcyjnych na terenie Polski o różnych profilach produkcyjnych i różnorodnych systemach wynagrodzeń
  • Odpowiedzialność za kreowanie i nadzorowanie polityki zarządzania personelem
  • Ujednolicanie zasad wynagradzania i premiowania
  • Projektowanie i wdrażanie narzędzi i rozwiązań zmierzających do zmniejszenia poziomu fluktuacji i absencyjności oraz poprawy motywacji i warunków pracy
  • Planowanie i zapewnianie dostępności zasobów kadrowych na zlecenie szefów jednostek organizacyjnych
  • Ścisła współpraca z szefami jednostek organizacyjnych

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju
  • Szeroki wachlarz szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie