Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Dyrektor ds Sprzedaży - Energetyka Konwencjonalna

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
dolnośląskie, Wrocław - teren całej Polski
praca stacjonarna
4745 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group plc S.A. was established in Poland in 2005 and is part of the Omega Resource Group plc, a UK owned leading provider of recruitment and definite management solutions for companies throughout the world. Our strive is for total business excellence which is underpinned by a constant drive for quality throughout. We are pioneering the recruitment industry with award winning resourcing services working in partnership with our clients. Our Operation in Poland is focussed on providing high-end permanent and contract led professional and managerial recruitment assignments across a number of key sectors.

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595)jest brytyjską firmą rekrutacyjną. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w zakresie sprzedaży i wykonawstwa w branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław - teren całej Polski
Nr Ref.: DS/EK/KXB

Zadania:

    • Odpowiedzialność za działania handlowe firmy na rynkynku krajowym
    • Prowadzenie negocjacji handlowych, z klientami ( w tym wypadku elektrownie, ciepłownie oraz energociepłownie )
    • Wprowadzanie nowych rozwiązań oferowanych oferowanych przez
    • Współudział w przygotowywaniu umów oraz ofert handlowych,
    • Opracowywanie planów i strategii sprzedażowych,
    • Analiza rynków zagranicznych pod kątem nowych możliwości handlowych,
    • Raportowanie do Dyrektora Dziłu Systemów Sterowania,
    • Kontrola oraz optymalizacja kosztów sprzedaży.

Wymagania:

    • Znajomość w branży energetycznej i petrochemicznej, prowadzenie działań z elektrowniemi elektrociepłowniemi, ciepłowniami oraz rafineriami
    • Praca z aparaturą kontrolno pomiarową, automatyką i systemami sterowania pod kątem branży energetycznej będzie mile widziana
    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętności menadżerskie,
    • Zdolności handlowe oraz negocjacyjne,
    • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność,
    • Doskonała organizacja pracy i skuteczność w działaniu.

Oferujemy:

    • Stabilną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
    • Atrakcyjny system premiowania,
    • Możliwość rozbudowy działu oraz rynku sprzedaży

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)