Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Dyrektor ds. Sprzedaży

Wrocławski Dom Maklerski SA
Wrocław
praca stacjonarna
4836 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż produktów i usług Domu Maklerskiego oraz Grupy Kapitałowej WDM istniejącym i nowym Klientom.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z obsługiwaną grupą Klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku Domu Maklerskiego.
  • Prowadzenie aktywnych i różnorodnych działań marketingowych wspomagających proces sprzedaży.
  • Koordynowanie działalności promocyjnej oraz nadzór nad materiałami informacyjno-reklamowymi .
  • Nawiązywanie i pielęgnowanie kontaktów z Partnerami biznesowymi Domu Maklerskiego, wspieranie marketingowe, informacyjne i szkoleniowe.
  • Współpraca z właściwymi komórkami merytorycznymi Domu Maklerskiego w zakresie realizacji sprzedaży produktów rynku kapitałowego.
  • Organizowanie , przygotowywanie dokumentów sprzedażowych, przeprowadzanie i rozliczanie procesu sprzedaży instrumentów finansowych w pierwszej ofercie publicznej (oferta IPO) i na rynku niepublicznym (oferty: pre-IPO, private placement),
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie: finanse, bankowość , rachunkowość),
  • Szeroka wiedza na temat rynków kapitałowych, Giełdy i NewConnect,
  • Znajomość przepisów prawnych z zakresu obrotu instrumentami finansowymi i funkcjonowania rynków kapitałowych,
  • Doświadczenie z zakresie sprzedaży produktów i usług Banku lub Domu Maklerskiego ( min. 5 lat) ,
  • Biegła znajomość obsługi komputera,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • Mile widziana licencja Maklera Papierów Wartościowych lub inna poświadczająca wiedzę w zakresu rynków kapitałowych.
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającym się domu maklerskim,
  • Praca w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.