Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor działu R&D

Coberon Chronos Group
Rzeszów
praca stacjonarna
2542 dni temu

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie projektami i procami opracowywania koncepcji
  • Stworzenie i wdrożenie strategii grup oraz kategorii produktowych
  • Nadzorowanie rozwiązań technologicznych oraz optymalizacja istniejących produktów
  • Usprawnianie istniejących rozwiązań
  • Kreowanie innowacyjnych rozwiązań podczas wdrażania nowych produktów i usług
  • Zarządzanie ok 60 osobowym zespołem
  • Wdrażanie dostępnych technologii
  • Tworzenie i rozwój narzędzi niezbędnych do realizacji projektów wdrożeniowych R&D
  • Panowanie zadań zgodnie z założonym budżetem
  • Współpraca z innymi działami firmy, w tym realizacja procesów HR, rozwój pracowniczy

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora, managera działu R&D
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (prowadzenie projektów, konstrukcji, badań laboratoryjnych)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomości j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Łatwość w komunikacji i nastawienie na współpracę
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Otwartość na wyzwania i zmiany organizacyjne
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Umiejętność ustalania priorytetów, podejmowania decyzji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat B

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Premie, auto służbowe oraz dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie, pakiet sportowy)
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."