Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy

Human & Hunter Sp. z o.o.

Chorzów

13 godz. temu

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Dla naszego klienta, firmy z branży chemicznej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów
Nr ref.: DEF/AT/K
Zadania:
  • prowadzenie analiz oraz planów ekonomiczno-finansowych obejmujących najważniejsze aspekty działalności spółki,
  • prawidłowe ustalenia stanu majątkowego i wyniku finansowego spółki zgodnie z faktycznym stanem aktywów i pasywów,
  • terminowe spłacanie zobowiązań w ramach posiadanych środków oraz zgodnie z prowadzona przez zarzą spółki polityką finansową,
  • opracowanie budżetu działu, prognozy stanu środków finansowych,
  • nadzór nad opracowaniem koncepcji i wdrożeniem controllingowego modelu zarządzania i analizy odchyleń,
  • bieżące i  okresowe raportowanie, przygotowanie sprawozdań finansowych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi - audytorskimi, conrollingowymi,
  • kierowanie, nadzór, kontrola i odpowiedzialność za realizację zadań podległych pracowników
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunkowe,
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
  • umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • zaangażowanie i charyzma
Nasza oferta:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • ubezpieczenie zdrowotne LuxMed,
  • karta Multisport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Dyrektor Finansowy

Chief Financial Officer, tłumaczony także jako Dyrektor Finansowy, to osoba odpowiedzialna, zgodnie z sugestią zawartą w samej nazwie stanowiska, za koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów związanych z finansową i administracyjną stroną funkcjonowania firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest głównym zwierzchnikiem działu księgowości, do jej obowiązków należy ...
Dyrektor Finansowy Praca Dyrektor Finansowy

Rekrutują z Praca.pl