Dyrektor finansowy

AUDIT Doradztwo Personalne

Kielce

5 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Kielcach, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie Zarządu w wyznaczaniu strategii rozwoju spółki,
  • Współtworzenie budżetów rocznych oraz planów finansowych dla całej Spółki,
  • Uczestnictwo w procesie przygotowania forecastu lub planu wieloletniego, w tym dla projektów inwestycyjnych,
  • Sporządzenie raportów i analiz finansowych,
  • Kontrola kosztów realizacji planów budżetowych,
  • Kontrola kalkulacji marż i kosztów produkcji,
  • Nadzór nad rozliczaniem wyników miesiąca,
  • Analiza odchyleń od planów i prognoz finansowych,
  • Optymalizacja procesów sprawozdawczości i systemu controllingu,
  • Tworzenie oraz usprawnianie narzędzi controllingowych,
  • Koordynowanie oraz nadzorowanie pracy pracowników działu controllingu.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość lub pokrewne),
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami w średnim lub dużym przedsiębiorstwie,
  • Umiejętność przeprowadzania wszechstronnych analiz biznesowych,
  • Znajomość zasad controllingu, rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • Bardzo dobra znajomość regulacji prawnych oraz zagadnień księgowych i podatkowych,
  • Doświadczenie i umiejętność w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, dokładność i kreatywność,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami analitycznymi (np. Excel),
  • Wysoki stopień zdolności interpersonalnych.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Samodzielność i swoboda w działaniu,
  • Wyzwania zawodowe i możliwości ciągłego rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Dyrektor Finansowy

Chief Financial Officer, tłumaczony także jako Dyrektor Finansowy, to osoba odpowiedzialna, zgodnie z sugestią zawartą w samej nazwie stanowiska, za koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów związanych z finansową i administracyjną stroną funkcjonowania firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest głównym zwierzchnikiem działu księgowości, do jej obowiązków należy ...
Dyrektor Finansowy Praca Dyrektor Finansowy

Rekrutują z Praca.pl