Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor Generalny Warszawa
Dyrektor Generalny Sieci Sklepów MarcPol

Marcpol S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3115 dni temu

MarcPol jest największą w Polsce siecią handlową z całkowicie polskim kapitałem istniejącą od 1988 roku. MarcPol ma zamiar konsekwentnie umacniać i rozwijać swoją pozycję na rynku, utrzymując wysoki poziom zatrudnienia. Doceniamy znaczenie "kapitału ludzkiego" i wiemy, że aktywa naszej firmy to w znacznej mierze wiedza, umiejętności i doświadczenie jej pracowników.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • kompleksowe zarządzanie siecią sklepów;
  • realizacja misji i wizji firmy zgodnie z przyjętymi wartościami;
  • realizacja budżetu handlowego;
  • rozwój handlowy sieci;
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej i handlowej;
  • zarządzanie pionami handlu, marketingu, operacyjnym i logistyki;
  • kształtowanie wizerunku rynkowego firmy;
  • tworzenie oraz nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących regulaminów, zarządzeń, systemów i procedur;
  • rozliczanie się  z efektów swoich działań bezpośrednio przed Zarządem firmy.
Oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości branży handlu detalicznego;
  • minimum 5 letniego doświadczenia na handlowym stanowisku menedżerskim; w sieci sklepów (preferowane artykuły spożywcze), poparte udokumentowanymi sukcesami - warunek konieczny;
  • umiejętności rozwiązywania problemów pod presją czasu;
  • zaangażowania i dyspozycyjności;
  • nastawienia na realizację założonych celów swoich i zespołu;
  • profesjonalizmu w reprezentowaniu firmy;
  • wykształcenia wyższego;
  • umiejętności przekazywania innym wiedzy;
  • wysokie zdolności przywódcze;
  • asertywności.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menedżerski, do wyboru;
  • pakiet socjalny;
  • narzędzia do wykonywania pracy.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: ”Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MarcPol S.A. z siedzibą ul. Poniatowskiego 2, 05-092 Łomianki, moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych –Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.”