Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Dyrektor Hotelu Wielkopolskie
Dyrektor hotelu/Gospodarz obiektu

Talentica
wielkopolskie
praca stacjonarna
3513 dni temu

Talentica, zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta z branży hotelarskiej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie
Nr Ref.: RRD/001/DB/P
Zadania:
  • Odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie obiektu hotelowego
  • Koordynowanie i kierowanie pracą podległego zespołu pracowników (tworzenie zespołu)
  • Nadzór nad wszystkimi działami
  • Rekrutacja i selekcja personelu
  • Współpraca z Księgową oraz Zarządem
  • Planowanie i realizacja budżetu
  • Raportowanie miesięczne, kwartalne, roczne

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektem hotelowym,
  • Znajomość rynku usług hotelowych i turystycznych
  • Biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w obiekcie hotelowym
  • Biegła obsługa komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość zagadnień księgowych
  • Podstawowa znajomość prawa pracy
  • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania

Oferujemy:
  • Pracę w renomowanym hotelu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922