Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor HR

Chroma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Żary
praca stacjonarna
1626 dni temu

CHROMA to najnowocześniejsza drukarnia internetowa w Polsce i lider rozwiązań technologicznych w zakresie dostarczania druku przez internet.

Dyrektor HR
Miejsce pracy: Żary
Obowiązki:
  • Kształtowanie i odpowiedzialność za realizację strategii HR
  • Współudział w tworzeniu i realizowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • Wspieranie Zarządu oraz kadry kierowniczej przy podejmowaniu decyzji personalnych
  • Zapewnienie zasobów ludzkich potrzebnych do realizacji celów biznesowych firmy
  • Kształtowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych
  • Kompleksowa opieka nad procesem wdrożenia nowych pracowników do organizacji
  • Odpowiedzialność za proces planowania ścieżek kariery i sukcesji
  • Koordynacja procesu oceny pracowników
  • Weryfikacja systemu wynagrodzeń
  • Rozwijanie systemów motywacyjnych
  • Zarządzanie komunikacją wewnętrzną firmy oraz komunikacja z rynkiem pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku lub na podobnym stanowisku
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie stosowania prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ochrony danych osobowych
  • Doświadczenie w tworzeniu polityk i procedur HR
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i procesów rekrutacyjnych
  • Wysokie kompetencje interpersonalne, zwłaszcza w zakresie przywództwa, komunikacji i budowania relacji
  • Znajomość zagadnień związanych z Systemem Ocen Pracowniczych
  • Doświadczenie w budowaniu polityki wynagrodzeń i premiowania
  • Otwartość na zmiany, poszukiwanie nowych rozwiązań.
  • Wysoka kultura osobista
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w prestiżowej branży poligraficznej
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Ubezpieczenie grupowe w PZU na preferencyjnych warunkach
  • Kartę Multisport
  • Dodatkowe świadczenia: premie świąteczne, paczki dla dzieci, spotkania i wycieczki integracyjne, bezpłatne szczepienia przeciw grypie, nauka języków obcych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.