Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Jakości

Advisory Group TEST Human Resources
Nowy Sącz
praca stacjonarna
2666 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej na południu Polski, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Nowy Sącz
Nr ref.: 5959

Wymagania:

  • Minimum 5 lat na stanowisku dyrektora jakości/ kierownika jakości w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w firmie o jednostkowym charakterze produkcji wyrobów
  • Prowadzenie i przygotowywanie audytów jakościowych
  • Uprawnienia Pełnomocnika ISO 9001, Certyfikat Audytora wewnętrznego ISO 9001
  • Znajomość FMEA, MSA, APQP
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami
  • Umiejętności  radzenia sobie ze stresem i w pracy pod presją czasu, budowania autorytetu, inspirowania innych i sprawnego kierowania zespołem
  • Umiejętności przygotowywania koncepcji działania i umiejętność ich wdrażania
  • Budowanie zespołów zadaniowych
  • Umiejętność rozmowy z klientem (reprezentowanie firmy)
  • Umiejętność analizy i oceny sytuacji
  • Nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań dla występujących problemów

Obowiązki:

  • Zarządzanie systemami jakości w Spółce, systemy jakości: ISO 9001-2001 IRIS, certyfikaty dotyczące spawania
  • Zaspokajanie wymagań jakościowych klienta wg zamówień, norm i specyfikacji. Dbałość o satysfakcję klienta i wspieranie osiągania celów firmy
  • Opracowywanie i określanie wskaźników procesów zarządzania jakością, ciągłe doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością
  • Wypełnianie norm jakościowych dotyczących celów, wymagań przetargowych (analiza wymagań ofertowych, dokumentacja przetargowa), projektów, rozwoju produktu, walidacji i produkcji
  • Wyznaczanie celów do realizacji dla podległego zespołu, budowanie zespołu
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem – obszar jakości
  • Nadzór nad opracowywaniem, rozpowszechnianiem, przechowywaniem i aktualizowaniem dokumentacji pod względem zgodności z normami systemów zarządzania
  • Dokonywanie regularnych przeglądów skuteczności i efektywności systemów zarządzania oraz bieżące informowanie Zarządu w tym zakresie
  • Planowanie szkoleń dotyczących systemów zarządzania jakością
  • Współpraca z jednostkami certyfikującymi w zakresie systemów zarządzania
  • Nadzór nad  wdrażaniem w praktyce produkcyjnej narzędzi jakości, mającym na celu doskonalenie procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad zgodnością wyodrębnionych procesów produkcji i świadczonych usług z ustalonymi umowami, warunkami technicznymi, normami i przepisami
  • Identyfikacja, dokumentowanie, wdrażanie i regularne uaktualnienie „najlepszych praktyk” – doskonalenie efektywności procesów  i doskonalenie produktu
  • Zarządzanie i nadzór nad wszystkimi dokumentami związanymi z produktem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę pełną wyzwań  w miłej i przyjaznej atmosferze