Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn Dyrektor Regionu Olsztyn
Dyrektor Makroregionalnego Centrum Korporacyjnego

Klient portalu Praca.pl
Olsztyn
praca stacjonarna
3131 dni temu

Ogłoszenie numer: 833014, z dnia 2015-10-08

Duża, międzynarodowa instytucja finansowa poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • Bezpośrednie zarządzanie Centrum Korporacyjnym i Makroregionem;
  • Odpowiedzialność za utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami Korporacyjnymi z segmentu średnich firm objętymi obsługą i pozyskiwanie nowych dochodowych Klientów, w celu zwiększenia sprzedaży produktów i usług Banku oraz wzrostu dochodowości;
  • Przygotowanie strategii działania Makroregionuz uwzględnieniem struktury branżowej portfela obsługiwanych Klientów;
  • Ustalanie planów sprzedażowych dla CK / Doradców Klienta, nadzór i kontrola realizacji;
  • Podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji;
  • Bezpośredni nadzór nad procesem monitorowania transakcji kredytowych Klientów MR;
  • Podejmowani decyzji dotyczących warunków obsługi, w tym cenowych Klientów MR w ramach posiadanych kompetencji;
  • Rekomendowanie transakcji przekazywanych na wyższe szczeble decyzyjne, kontrolowanie jakości dokumentacji przekazywanej wraz z rekomendacją, udział w KKB;
  • Monitorowanie dochodowości Klientów MR;
  • Współpraca z Oddziałami, komórkami organizacyjnymi Centrali Banku oraz Spółkami Grupy Kapitałowej, w celu zapewnienia Klientom usług najwyższej jakości;
  • Kontrolowanie kosztów funkcjonowania MR, gospodarowanie zasobami będącymi w posiadaniu MR;
  • Dbanie o indywidualny rozwój pracowników MR.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub prawnicze;
  • Min. 5 letni staż pracy z Klientem Korporacyjnym;
  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sprzedaży;
  • Doświadczenie w analizie ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji;
  • Znajomość rynku lokalnego;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w znanej, prestiżowej firmie z sektora finansowego;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy w strukturach międzynarodowej instytucji finansowej;
  • System szkoleń i programów rozwojowych;
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.