Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Personalny

Thai Union Poland Sp. z o.o.
Gniewino
praca stacjonarna
2320 dni temu

Thai Union Poland sp. z o.o. (wcześniej King Oscar sp. z o.o.) jest producentem wysokiej jakości konserw i prezerw rybnych. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Thai Union Group, którego akcje notowane są na giełdzie papierów wartościowych w Tajlandii. TUF jest światowym ekspertem w branży owoców morza dostarczając wysokiej jakości, bezpieczne i cenione produkty klientom na całym świecie od 40 lat.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gniewino

Misja stanowiska: odpowiedzialność za tworzenie i realizację strategii personalnej (w tym kadrowo – płacowej) w trzech jednostkach produkcyjno-sprzedażowych zlokalizowanych w Polsce i Norwegii (łącznie zatrudniających około 1000 pracowników).

Opis stanowiska:
  • tworzenie i realizacja strategii personalnej (wynikającej ze strategii Grupy Thai Union)
  • udział w pracach regionalnego zarządu (leadership team)
  • tworzenie wewnętrznych regulaminów i zasad
  • prowadzenie i nadzorowanie procesów rekrutacji
  • projektowanie działań w zakresie Employer Brandingu
  • zarządzanie szkoleniami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • kształtowanie procesu komunikacji wewnętrznej
  • wspomaganie działalności socjalnej w firmie
  • nadzorowanie i odpowiedzialność za prowadzenie spraw kadrowo-płacowych
  • zarządzanie budżetem wynagrodzeń i szkoleń
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • koordynowanie działań w podległych jednostkach z działaniami Grupy Thai Union
  • zarządzanie 5-osobowym zespołem
  • nadzór nad pracą sekretariatu
Profil kandydata:
  • wykształcenie wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie w zakresie technik zarządzania zasobami ludzkimi (m.in. opracowywanie systemów motywacyjnych, rozwój pracowników, oceny pracownicze, rozwój zaangażowania pracowników)
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego
  • mile widziana znajomość obsługi systemu SAP
  • umiejętność budowania relacji na różnych szczeblach organizacji
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • doskonałe zdolności organizacyjne i negocjacyjne
Oferta:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • karta Multisport