Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor produkcji

Klient portalu Praca.pl
pomorskie
praca stacjonarna
2510 dni temu

Ogłoszenie numer: 1651803, z dnia 2017-06-12

Duża firma produkcyjna zlokalizowana w województwie pomorskim poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • nadzorowanie przebiegu procesów produkcyjnych w firmie, w tym nadzorowanie realizacji zakładowych planów produkcyjnych
  • optymalizowanie procesów produkcyjnych w oparciu o metodologię Lean management
  • utrzymanie infrastruktury oraz płynności produkcji
  • odpowiedzialność za pracę i rozwój zawodowy podległego zespołu

Wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora lub kierownika produkcji
  • doświadczenie w pracy w programie klasy ERP
  • dobra znajomość języka angielskiego