Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

Zakład Metalowo-Gumowy "METAL-GUM"
Zielona Góra
praca stacjonarna
4409 dni temu

Firma produkcyjna o 40-letnim stażu, działająca w branży instalacji przemysłowych, produkcji detali i części maszyn, głównie dla przemysłu wydobywczego i przetwórczego

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zadania:
  • aktywne uczestniczenie w tworzeniu i realizacji polityki firmy
  • nowoczesne zarządzanie działem produkcji
  • nadzór nad infrastrukturą działu produkcji
  • wprowadzanie i nadzór nad wdrażaniem nowych technologii
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne  /mechaniczne/
  • duże doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym w firmie o profilu mechanicznym
  • znajomość nowoczesnych kierunków zarządzania produkcją
  • znajomość j.angielskiego
  • prawo jazdy
Oferujemy:
  • praca w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
  • stanowisko samodzielne,
  • wynagrodzenie do negocjacji
  • szkolenia i możliwości rozwoju własnego