Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-22

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia

mazowieckie, Warszawa

2016-08-16

Inżynieria / Projektowanie

2016-08-14

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

dziś

mazowieckie, Nowa Wieś

Dyrektor projektu ds. realizacji projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki- Ogłoszenie archiwalne

Praca PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Kadra zarządzająca / mazowieckie / Warszawa

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Dyrektor projektu ds. realizacji projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/IEN/56/01/16

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • zarządzanie projektem w celu zapewnienia jego właściwego przygotowania, realizacji i rozliczenia,
  • sporządzenie właściwego, szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia realizowanego projektu celem przygotowania i przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia zgodnie z ustawą o ZP na wszystkich etapach powierzonego projektu,
  • opracowywanie niezbędnych projektów uchwał i wniosków dotyczących prawidłowej realizacji projektu,
  • monitorowanie realizacji projektu w celu bieżącej oceny zgodności prowadzonych zadań z założonym harmonogramem i warunkami zawieranych umów,
  • nadzór nad opracowywaniem, wdrożeniem i aktualizowaniem projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki,
  • ustanawianie celów dla polityki Spółki w zakresie projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki,
  • inicjowanie i nadzorowanie projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki,
  • identyfikacja i ocena możliwych do wdrożenia projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki,
  • monitoring, analizowanie i raportowanie związane ze wdrażanymi projektami,
  • ustalanie odpowiedzialności, wyznaczanie zadań, wdrażanie inicjatyw i działań, angażowanie kierownictwa i pracowników w celu realizacji projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki,
  • poszukiwanie rozwiązań finansowo-prawno-organizacyjnych dla wdrażanych projektów.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne, na kierunku elektrotechnika,
  • doświadczenie zawodowe 3 lata, w tym 1,5 roku na stanowiskach związanych z projektowaniem i/lub eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność organizowania, zaangażowanie, asertywność,
  • umiejętność pracy w zespole, budowania zespołu oraz kierowania innymi,
  • umiejętność delegowania, zarządzania projektami oraz dbałość o podwładnych.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.