Dyrektor projektu ds. realizacji projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Dyrektor projektu ds. realizacji projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki

Poznaj stanowisko:
Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...

czytaj więcej: Kierownik Projektu

Praca Kierownik Projektu

Dyrektor projektu ds. realizacji projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki - Ogłoszenie archiwalne

Praca PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Kadra zarządzająca / mazowieckie / Warszawa

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

ASP Manager Hays Poland mazowieckie

PMO Team Leader Grafton Recruitment mazowieckie

Młodszy Inżynier Procesu Hays Poland mazowieckie

System Test Engineer ZF TRW mazowieckie

Inzynier Serwisu Hays Poland mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/IEN/56/01/16

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • zarządzanie projektem w celu zapewnienia jego właściwego przygotowania, realizacji i rozliczenia,
  • sporządzenie właściwego, szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia realizowanego projektu celem przygotowania i przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia zgodnie z ustawą o ZP na wszystkich etapach powierzonego projektu,
  • opracowywanie niezbędnych projektów uchwał i wniosków dotyczących prawidłowej realizacji projektu,
  • monitorowanie realizacji projektu w celu bieżącej oceny zgodności prowadzonych zadań z założonym harmonogramem i warunkami zawieranych umów,
  • nadzór nad opracowywaniem, wdrożeniem i aktualizowaniem projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki,
  • ustanawianie celów dla polityki Spółki w zakresie projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki,
  • inicjowanie i nadzorowanie projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki,
  • identyfikacja i ocena możliwych do wdrożenia projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki,
  • monitoring, analizowanie i raportowanie związane ze wdrażanymi projektami,
  • ustalanie odpowiedzialności, wyznaczanie zadań, wdrażanie inicjatyw i działań, angażowanie kierownictwa i pracowników w celu realizacji projektów optymalizacji eksploatowanych systemów i urządzeń elektroenergetyki,
  • poszukiwanie rozwiązań finansowo-prawno-organizacyjnych dla wdrażanych projektów.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne, na kierunku elektrotechnika,
  • doświadczenie zawodowe 3 lata, w tym 1,5 roku na stanowiskach związanych z projektowaniem i/lub eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność organizowania, zaangażowanie, asertywność,
  • umiejętność pracy w zespole, budowania zespołu oraz kierowania innymi,
  • umiejętność delegowania, zarządzania projektami oraz dbałość o podwładnych.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.