Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
DYREKTOR REGIONALNY

Pol Finanse
dolnośląskie
praca stacjonarna
5793 dni temu

Ogłoszenie numer: 47177, z dnia 2008-07-23

Pol Finanse

Pol Finanse jest ogólnopolskim operatorem dynamicznie rozwijającego się Banku. W związku z rozwojem kanału dystrybucji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie sprzedaży produktów bankowych znajdujących się w ofercie firmy, budowanie trwałych relacji z Agentami, analizę działań konkurencji, monitorowanie rynku;

Wymagania

  • dobra znajomość produktów bankowych;
  • samodzielność, inicjatywa i efektywność w realizacji założonych celów;
  • wysokich umiejętności organizacji pracy;
  • dyspozycyjność;
  • mobilność.

Oferujemy

  • dynamiczne i pełne wyzwań stanowisko;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych;
  • niezbędne narzędzia pracy.