Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
DYREKTOR REGIONALNY

Pol-Finanse Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5641 dni temu

Ogłoszenie numer: 54014, z dnia 2008-12-22

Pol Finanse jest dynamicznie rozwijającym się ogólnopolskim operatorem Banków i pośrednictwa finansowego. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie sprzedaży produktów bankowych znajdujących się w ofercie firmy, budowanie trwałych relacji z Agentami, analizę działań konkurencji, monitorowanie rynku;

Wymagania

  • dobra znajomość produktów bankowych oraz zewnętrznych kanałów dystrybucji;
  • samodzielność, inicjatywa i efektywność w realizacji założonych celów;
  • wysokich umiejętności organizacji pracy;
  • dyspozycyjność;
  • mobilność.

Oferujemy

  • dynamiczne i pełne wyzwań stanowisko;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych;
  • niezbędne narzędzia pracy.