Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Rozwoju Oprogramowania

Multimedia Polska S.A
Łódź
praca stacjonarna
1715 dni temu

Multimedia Polska SA - ogólnopolski dostawca zintegrowanych usług internetu, telewizji, telefonii stacjonarnej i komórkowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 1DRO/IT
Zakres odpowiedzialności:
  • Nadzór nad zapewnieniem ciągłości prac programistycznych, terminowości i wysokiej jakości wdrożeń
  • Zarzadzanie zespołem architektów, analityków, programistów
  • Planowanie i realizacja budżetu CAPEX IT
  • Szacowanie pracochłonności wdrożeń oprogramowania
  • Kierowanie informatycznymi projektami rozwojowymi
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami spółki (biznes, utrzymanie i innymi)
  • Zapewnienie jakości, optymalizacji i ciągłości produktowej dla dostarczanych rozwiązań
  • Odpowiedzialność za warunki współpracy z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, informatyczne, teleinformatyczne – mile widziane
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale związanym z produkcją oprogramowania - minimum 3 lata
  • Doświadczenie w opiniowaniu projektów biznesowych w obszarze IT
  • Praktyczna wiedza z zakresu programowania w C/C++, .NET, JAVA, HTML, PHP itp.
  • Praktyczna wiedza z zakresu integracji systemów IT: EAI/ESB, SOA
  • Praktyczna wiedza z zakresu baz danych, środowisk wirtualnych, notacji UML/BPMN
  • Znajomość metodyk projektowych SCRUM, PRINCE2, inne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
  • Dobre zdolności interpersonalne
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub współpracę (do wyboru)
  • Zdobycie nowego doświadczenia i rozwój kwalifikacji
  • Realny wpływ na kształtowanie strategii Spółki w obszarze IT
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie, samochód służbowy)
  • Przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonych entuzjastów IT