Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Dyrektor Spółki w Kijowie - Ukraina

Grupa DTA
dolnośląskie
praca stacjonarna
5289 dni temu

Ogłoszenie numer: 81881, z dnia 2009-11-24

Grupa DTA

Firma DTA powstała w 1991 roku. Od tej pory rozbudowana sieć naszych przedstawicielstw rozwija się na terenie całego kraju, a wykaz usług naszej firmy nieustannie się rozszerza. Obecnie oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne, w tym świadczenie usług spedycyjnych i transportowych, kompleksowa obsługa celna, magazynowanie i dystrybucja towarów. W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydata do pracy w KIJOWIE na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: KIJOW/11/2009

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą działalność operacyjną, za osiąganie założeń budżetowych, wyszukiwanie klientów, poszerzanie działalności DTA w zakresie odpraw celnych, logistyki, magazynowania

Wymagania

  • min,. dwuletniego doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika;
  • biegłej znajomości języka rosyjskiego i/lub ukraińskiego (w mowie i piśmie);
  • znajomości rynku usług celnych logistycznych;
  • dużej samodzielności w organizowaniu pracy własnej;
  • orientacji na realizację celów;
  • entuzjazmu i inicjatywy w działaniu;
  • pomysłowości w tworzeniu możliwości rozwoju.

Oferujemy

  • mieszkanie oraz samochód służbowy;
  • atrakcyjną pracę w strukturach nowoczesnej firmy;
  • wynagrodzenie stałe oraz premie powiązane z osiąganymi wynikami.