Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor zakładu

Klient portalu Praca.pl
Łódź
praca stacjonarna
2256 dni temu

Ogłoszenie numer: 1915160, z dnia 2018-03-05

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • zarządzanie i koordynowanie pracy zakładu,
  • nadzór nad wszystkimi procesami w obrębie podległego zakładu,
  • nadzór i kierowanie podległym zespołem,
  • zapewnienie odpowiednich warunków BHP,
  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego,
  • rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej, organizacyjnej, personalnej,
  • inicjowanie działań związanych z obniżaniem kosztów działalności, podniesienia jakości wyrobów oraz wydajności produkcji,
  • ustalanie celów i określanie wskaźników, okresowa ocena uzyskanych wyników.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu procesów zmierzających do poprawy efektywności przedsiębiorstwa,
  • wiedza o metodach i technikach produkcji, w szczególności przetwórstwo tworzyw sztucznych,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • silna orientacja na cele przedsiębiorstwa,
  • umiejętność organizowania i planowania produkcji,
  • umiejętności strategiczne,
  • umiejętność zarządzania budżetem,
  • zdolności organizacyjne,
  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.