Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    3 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Pułtusk Prezes Zarządu Pułtusk
Dyrektor Zarządzający / Prezes Zarządu

Centrala Nasienna w Warszawie sp. z o.o.
Pułtusk
praca stacjonarna
2284 dni temu

Ogłoszenie numer: 1888480, z dnia 2018-01-22

Firma działa w branży nasiennej od ponad 50 lat. Jesteśmy jednym z nielicznych przedsiębiorstw w kraju, którym udało się połączyć wieloletnie doświadczenia w produkcji nasiennej, z rozsądnym zarządzaniem dostosowanym do warunków pełnej konkurencji panujących na rynku.

Naszą główną formą działalności jest produkcja i sprzedaż materiału siewnego zbóż, motylkowych, traw, sadzeniaków ziemniaka oraz innych nasion rolniczych. Współpracujemy z największymi przedsiębiorcami na terenie całego kraju, jak również z partnerami zagranicznymi. W ostatnich latach uwzględniając zmieniającą się sytuację na rynku, wprowadziliśmy konfekcjonowanie nasion w/w gatunków oraz mieszanek traw gazonowych i pastewnych.

Prowadzimy także handel zbożami konsumpcyjnymi i paszowymi. Przedsiębiorstwo nasze zawiera umowy kontraktacyjne na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, co daje nam możliwość pozyskania wysokiej jakości kwalifikowanego materiału siewnego.

Miejsce pracy: Pułtusk

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie ODPOWIADAŁA za:

  • kompleksowe zarządzanie firmą oraz kształtowanie i realizację jej strategii,
  • rozwój i wdrażanie nowych produktów,
  • kształtowanie polityki sprzedaży oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi odbiorcami oraz dostawcami,
  • przygotowanie i realizację inwestycji,
  • optymalizację procesów biznesowych i kosztów operacyjnych,
  • opracowanie i realizację budżetu oraz długoterminowych planów finansowych,
  • zarządzanie, motywowanie i rozwój pracowników.

Wymagania

Kandydaci powinni posiadać następujące KWALIFIKACJE:

  • minimum 3 lat doświadczenia w pracy na najwyższych stanowiskach zarządczych (Prezes Zarządu, Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający) w firmach o ogólnopolskim zasięgu działalności w branży rolniczej,
  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją i operacjami spółki,
  • być przedsiębiorczym i nastawionym na rozwój biznesu oraz poszukiwanie i wdrażanie innowacji,
  • doświadczenie w optymalizacji i organizacji produkcji oraz procesów produkcyjnych oraz logistycznych,
  • wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz zespołami interdyscyplinarnymi,
  • wyższe wykształcenie rolnicze lub ekonomiczne,
  • gotowość na relokację,
  • znajomość angielskiego (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

  • pracę w szybko rozwijającej się organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjną formę zatrudnienia.