Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor zarządzający

Klient portalu Praca.pl
łódzkie, Polska Centralna
praca stacjonarna
2870 dni temu

Ogłoszenie numer: 1144233, z dnia 2016-06-24

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, Polska Centralna

Opis stanowiska

  • Osiąganie założonych wyników i wskaźników ekonomicznych
  • Odpowiedzialność za rozwój działalności firmy
  • Raportowanie z działalności przedsiębiorstwa do Udziałowców
  • Tworzenie planów finansowych i ich realizacja
  • Monitorowanie płynności i wyników firmy
  • Dbałość o wizerunek przedsiębiorstwa oraz właściwe reprezentowanie wobec kontrahentów
  • Podejmowanie decyzji dotyczących rozwoju nowych produktów, bezpośredni nadzór nad produkcją
  • Nadzór nad procesami zakupowymi
  • Dbałość o formalno-prawną zgodność wszystkich aspektów działalności firmy z obowiązującymi przepisami

Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój Firmy, ekspansję rynkową oraz bieżące zarządzanie.

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem zajmującym sie produkcją drzewną
  • Wiedza z zakresu zarządzania obszarem handlowym
  • Doświadczenie w procesie planowania strategicznego – od stworzenia planu do wprowadzenia go w życie
  • Determinacja i dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności budowania relacji wewnątrz zespołu, opartych na zaufaniu, partnerstwie i profesjonalizmie dzięki charyzmatycznej osobowości
  • Duże zdolności przywódcze oraz umiejętność myślenia strategicznego

Oferujemy

  • Stabilizacja zawodowa
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia