Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

ERP Accounting Support Sp z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3199 dni temu

Ogłoszenie numer: 753039, z dnia 2015-07-24

Lacan Technologies Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w tworzeniu wysokiej klasy systemów zarządzania firmami (ERP). Nasze innowacyjne metody pozwalają nam wdrażać systemy unikatowe, dostosowywane do potrzeb klientów. Firma realizuje projekty dla dużych partnerów. Obecnie szukamy osób, które chciałyby rozwijać z nami firmę i w przyszłości ją współtworzyć. Zależy nam na ciągłym rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji oraz horyzontów naszych współpracowników. Obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 01384

Opis stanowiska

  • zarządzanie przedsiębiorstwem tworzącym oprogramowanie
  • realizacja celów wdrożeniowych
  • rozwój produktów w określonym zakresie
  • udział w podejmowaniu decyzji strategicznych w zakresie rozwoju spółki

Wymagania

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy jako menedżer projektu lub na podobnym stanowisku
  • znajomość metodyki PRINCE2
  • znajomość języka angielskiego
  • wysokie kompetencje z zakresu delegowania i kontrolowania
  • umiejętność i chęć rozwiązywania problemów
  • łatwość w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność wyjścia poza schematy
  • zapał do pracy
  • otwarty umysł
  • mile widziane: podstawy programowania oraz znajomość Linuksa

Oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • wysoką niezależność oraz możliwość rozwoju zgodnie z wyznaczonymi kierunkami
  • atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów