Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Dysponentka/Dysponent w transporcie międzynarodowym/Osoby do działu rozliczeń

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o
Wrocław
praca stacjonarna
5591 dni temu

Ogłoszenie numer: 54858, z dnia 2009-01-07

Firma Duvenbeck Logistik Sp. z o.o jest dużą firmą transportową i spedycyjną. Należymy do grupy przedsiębiorstw Duvenbeck z siedzibą w Bocholt, mającą wiele oddziałów w Europie. W Polsce, od pięciu lat istnieje oddział w Gorzowie Wlkp.,zatrudniający w chwili obecnej ponad 100 osób.Od stycznia 2009 zostanie utworzony nowy oddział Firmy. W związku z tym poszukujemy osób do pracy we Wrocławiu na następujących stanowiskach:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

    1.Dysponentka / Dysponent w transporcie międzynarodowym. Zadania:
  • zarządzanie własnym parkiem aut ciężarowych i kierowcami
  • sprzedaż i zakup ładunków
  • kontakty z Klientem
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy w transporcie. Oferujemy
  • Możliwość rozwoju i awansu na kierownika oddziału. 2.Osoby do działu rozliczeń. Zadania
  • wystawianie zleceń transportowych,
  • kompletowanie dokumentów i fakturowanie wykonanych usług.
  • Mile widziane doświadczenie w księgowości.

Wymagania

  • Preferowana znajomość języka niemieckiego,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.