Zobacz więcej ofert pracy

Dyspozytor

PEKAES SA
Śrem
praca stacjonarna
4931 dni temu

Ogłoszenie numer: 123936, z dnia 2010-12-02

PEKAES to jedna z największych w Polsce i jedyna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych firma transportowo – logistyczna.

Dyspozytor

Miejsce pracy: Śrem

Nr Ref.: DS/10

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie transportu podległych samochodów. Główne zadania:
  • zarządzanie flotą transportową
  • zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem kierowców
  • efektywne planowanie dostaw i odbiorów, rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zleceń
  • minimalizację kosztów eksploatacyjnych
  • maksymalizację przychodów

Wymagania

  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i dobra koncentracja uwagi
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość MS Office

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • interesującą pracę w doświadczonym zespole

Poznaj

GEODIS Road Network Sp. z o.o.

GEODIS Road Network Sp. z o.o. – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.