Zobacz więcej ofert pracy

Dyspozytor

L.I.F.T.-Trans Sp. z o.o.
Częstochowa
praca stacjonarna
6528 dni temu

Ogłoszenie numer: 20960, z dnia 2006-06-22

L.I.F.T.-Trans Sp. z o.o.z siedzibą w Częstochowie należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej LIFT/Gwardian, posiadająca ponad 20 samochodów, specjalizująca się w przewozach szkła przemysłowego na terenie kraju i Europy poszukuje osoby do działu spedycyjno-transportowego.

Dyspozytor

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

brak

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
  • znajomości jęz. niemieckiego w stopniu pozwalającym na samodzielne porozumiewanie się;
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie transportowej lub spedycyjnej;
  • znajomość zagadnień dot. czasu jazdy (i czasu pracy) kierowców będzie dodatkowym atutem;
  • znajomości obsługi komputera – programy Word, Excel;
  • umiejętności organizacyjnych i pracy w zespole;
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji.
  • Oferujemy

    Kandydatowi oferujemy:
  • pracę w młodym międzynarodowym zespole;
  • stabilność zatrudnienia.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.