Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Dystrybutor Regionalny

Green Steam Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4912 dni temu

Ogłoszenie numer: 124827, z dnia 2010-12-07

Green Steam Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem myjni parowych marki Optima w Polsce. Myjnie parowe są nowym segmentem rynku myjni samochodowych. Technologia ta pozwala na otwarcie myjni samochodowej bez żadnych pozwoleń!

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Poszukujemy rzetelnych partnerów handlowych w zakresie dystrybucji oferowanych przez nas produktów na terenie całej Polski. Swoim partnerom oferujemy innowacyjny produkt o bardzo dużym potencjale rynkowym, zaplecze techniczne oraz wsparcie handlowe. Najbardziej prężnym dealerom zapewniamy wyłączność na danym terenie oraz dobrany indywidualnie korzystny program dystrybucyjny.

Wymagania

Nasze wymagania odnośnie partnerów:
  • Punkt prezentacyjny (w postaci stacjonarnej myjni samochodowej lub magazynu)
  • Doświadczenie w handlu
  • Założenie strony internetowej przedstawiającej produkty z oferty firmy Green Steam Sp. z o.o.
  • Aktywnego pozyskiwania klientów poprzez działanie jako własny przedstawiciel handlowy
  • Aktywne działania marketingowe poprzez prezentacje możliwości maszyn, dystrybucję ulotek oraz katalogów
Od naszych partnerów oczekujemy:
  • Zaangażowania
  • Kreowania dobrego wizerunku myjni parowych marki Optima
  • Dobrej znajomości rynku myjni parowych
  • Spełniania wymagań odnośnie minimalnych zamówień
  • Działania w kierunku budowania sieci przedstawicieli handlowych działających na danym terenie

Oferujemy

Partnerom wchodzącym z nami w współpracę gwarantujemy:
  • Doskonałe warunki handlowe oraz wysokie marże ze sprzedaży
  • Szkolenie serwisowe oraz wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy
  • Wsparcie marketingowe
  • Produkt o bardzo wysokim potencjale rynkowym - Myjnia parowa Optima DMF