Dziennikarz
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Dziennikarz

Poznaj stanowisko:
Dziennikarz

Dziennikarz to osoba, która zbiera oraz analizuje fakty na temat istotnych wydarzeń, zjawisk i następnie przekazuje je opinii publicznej w różnych formach, tj. prasa, radio, telewizja. Charakter pracy zależny głównie od miejsca pracy i tematyki, jaką zajmuje się dziennikarz. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: tworzenie treści informacyjnych i merytorycznych zamieszczanych w prasie/mediach, ...

czytaj więcej: Dziennikarz

Praca Dziennikarz

Dziennikarz - Ogłoszenie archiwalne

Praca ON HR Consultants / Marketing / Reklama / PR / Warszawa

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Starszy specjalista ds. usług marketingowych mBank S.A. mazowieckie

Manager ds. marketingu internetowego Polargos sp. z.o.o. mazowieckie

Menadżer Produktów Depozytowych Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. mazowieckie

Specjalista ds. Visual Merchandisingu NEW FASHION GROUP Sp. z o.o. mazowieckie

Project Management Officer ASTEK Polska mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prężnie działająca firma poszukuje pracownika na stanowisko: Dziennikarz
Dziennikarz

Miejsce pracy: mazowieckie/ Warszawa

Zadania:
  • Pisanie oraz redagowanie tekstów, reportaży i wywiadów na potrzeby strony internetowej,
  • Współpraca z mediami,
  • Przygotowywanie tłumaczeń tekstów.
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe lub status studenta - w celu odbycia praktyki lub stażu,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność jasnego i precyzyjnego wyrażania myśli w formie pisemnej oraz redagowania tekstów,
  • Zainteresowanie ochroną środowiska i zwierząt,
  • Umiejętność pracy pod presją, kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, otwartość.
Oferujemy:
  • Zdobywanie cennych doświadczeń,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Możliwość współpracy zdalnej.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2015 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16461 / 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

Dziennikarz