Najnowsze oferty pracy

  • Instruktor Nauki Jazdy

    Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Woronicza 29    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 700 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiadała m.in. za: prowadzenie zajęć w zakresie kwalifikacji oraz szkoleń okresowych dla kierowców, wykonujących przewóz drogowy rzeczy i osób. prowadzenie zajęć oraz dokumentacji kursantów na szkoleniach osób ubiegających się o uzyskanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Egzaminator

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie
małopolskie, Kraków, Oświęcim
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1062 dni temu

Ogłoszenie numer: 4973673, z dnia 2021-07-05

poszukuje 2 kandydatów na stanowisko:

Egzaminator

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków, Oświęcim

Opis stanowiska

  • realizowanie zadań wynikających z Rozporządzenia Ministra w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach.

Wymagania

  • uprawnienia egzaminatora prawa jazdy w rozumieniu Ustawy o kierujących pojazdami,
  • dyspozycyjność, pracowitość, sumienność,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w  pełnym wymiarze godzin (3-miesięczny okres próbny),
  • pakiet socjalny z ZFŚS,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i współfinansowanej opieki medycznej,
  • pracę w systemie zmianowym w 3 lokalizacjach – z przewagą pracy w oddziale terenowym w Oświęcimiu,
  • wynagrodzenie od 2500 zł brutto, dodatek zadaniowych od 1500 zł brutto, dodatek stażowy; wysokość pensji reguluje Rozporządzenie Ministra Transportu w sprawie warunków wynagradzania egzaminatorów przeprowadzających egzaminy kandydatów na kierowców i kierowców,odpowiednio do posiadanego przez egzaminatora zakresu uprawnień do egzaminowania.